Венедіктова підписала підозру нардепу Юрченку

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова заявила, що підписала підозру народному депутату. Скоріше за все мова йде про нардепа від “Слуги народу” Олександра Юрченко.

Про це вона повідомила у Facebook.

Також вона підписала клопотання про обрання запобіжного заходу.

“Я прийняла рішення і, відповідно – одночасно відповідальність, підписати народному депутату підозру і клопотання про обрання запобіжного заходу – тримання під вартою”, – написала генпрокурор.

Вендіктова додала, що генеральний прокурор “не працює секретарем ані детективів НАБУ, ані прокурорів САП” і має право вивчати матеріали справи, а «не довідки чи окремі частини НСРД.

“Я не стану обмежувати конституційні права громадян зі спеціальним статусом або без такого, не вивчивши матеріали справи. Це моя принципова умова і я не збираюсь від неї відмовлятись”, – підкреслила вона.

Нагадаємо, декілька днів тому НАБУ спіймало на великому хабарі помічника депутата Юрченка. Самого парламентаря вважають причетним до злочинної схеми. Детективи зібрали докази й повідомили депутату про підозру за ст. 368 та ст. 369 Кримінального кодексу. Таку підозру може підписати виключно генеральна прокурорка, це надасть змогу притягнути особу до відповідальності.

Як повідомляв НАШ раніше, Зеленський вимагає від НАБУ і САП більше показових “посадок”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *