Новинський: Заяви Олексія Данилова розпалюють міжконфесійну ворожнечу в суспільстві

Заява секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данилова розпалюють міжконфесійну ворожнечу в суспільстві.

Про це заявив народний депутат від “Опозиційного блоку” Вадим Новинський.

“Схоже, пан Данилов намагається повернутися до тих методів пропаганди, якими свого часу керувалися Олександр Турчинов і Петро Порошенко. Правда, на відміну від Турчинова Данилов не відкрите атакує Українську Православну Церкву, але говорить про якісь “релігійні організації”, які ініціюють конференції, форуми і хресні ходи, будучи при цьому “інструментом гібридної війни і руского міра”. Данилов своєю заявою лукаво натякає, провокує “, – написав нардеп.

Новинський додав, що Данилов не може не розуміти, що подібні заяви розпалюють міжконфесійну ворожнечу в суспільстві, яка стихла з приходом Президента Зеленського.

“За Конституцією секретар РНБО – це особа, безпосередньо підкоряється Президенту. Цікаво, чи узгодив пан Данилов свою заяву з Володимиром Зеленським? Або в нашій країні кожен секретар мислить себе Генеральним секретарем?” – підкреслив він.

Як НАШ повідомляв раніше, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов прогнозує, що процес підрахунку голосів на місцевих виборах буде вкрай складним.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *