Дитячий психолог розповіла, чому діти йдуть з дому

Дитячий психолог Анна Покровська в ефірі НАШого телеканалу розповіла, чому діти йдуть з дому.

Відзначимо, що раніше в Києві поліцейські розшукали 10-річну дівчинку, яка сама пішла з дому. Для цього довелося долучити особовий склад управління поліції, 75 нацгвардійців та 5 пошукових собак. 

Дівчинку помітили на одній зі столичних вулиць вже на другий день. Виявилося, ніч вона провела у жінки, яка працює двірником. З дитиною все добре, її передали батькам, на яких складено адмінпротокол за невиконання батьківських обов’язків. 

За словами психолога, здебільшого діти мають бажання втекти звідти, де їм в принципі погано, де є насильство як фізичне, так психологічне. 

“Є таке поняття, як психологічний дім. Тобто коли ти приходиш у свою родину, тобі затишно, тобі безпечно, у тебе є довіра, і ти там можеш відпочити від великого світу, друзів, конфліктів та школи. Якщо дитина не може цього відчути, вона буде шукати аналог”, – наголосила Покровська. 

Також Анна додала, що в кожної сучасної дитини є друзі, які впливають на неї через інтернет. 

“Якщо ви пам’ятаєте, що в нас були випадки з суїцидальними групами, які впливали на дітей, то ці проблеми не завершилися, вони існують. Наші діти живуть в інтернеті. Більшість батьків з моєї практики, коли вони кажуть, що знаходять ту інформацію через телефон, чим цікавиться дитина, дуже дивуються. Вони кажуть: “Ну, не може бути. Я бачу в реальному житті, що це не про мою дитину”. Тобто є щось, що впливає на наших дітей і щось, що будує їх світогляд”, – сказала дитячий психолог. 

Як НАШ повідомляв раніше, психолог Наталя Холоденко розповіла про причини агресії українців та те, як це виправити.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *