Суслов: Україну загнали в таку боргову яму, з якої вона вилізти не зможе навіть в перспективі

Екс-міністр економіки України Віктор Суслов прокоментував проект Держбюджету на 2021 рік, наголосивши, що Україну загнали в настільки глибоку боргову яму, з якої вона не може вилізти навіть в перспективі.

Про це він заявив в ефірі НАШого телеканалу.

Зазначимо, що згідно з Держбюджетом на 2021 рік, ВВП повинен вирости на 4,6%, також курс долара закладено на рівні 29,10 грн.

“Ніякого зростання в наступному році і не планується. Якщо відкрити підручники з економіки, там написано, що ростом називається момент, коли перевищений докризовий рівень. Якщо в цьому році падіння ВВП за підсумками двох кварталів становить 11,2%, навіть якщо брати оптимістичний прогноз нашого уряду до кінця року – 4,8% падіння, то зростання після падіння на 4,8% на 4,6% – це все одно падіння”, – поінформував Віктор.

Також екс-міністр звернув увагу на виступ міністра фінансів Сергія Марченка, який, виступаючи на Комітеті ВР, заяви, що за підсумками підписаної в наприкінці 2015 року угоди по реструктуризації Україні доведеться виплатити кредиторам 22 млрд доларів.

“Країну загнали в таку глибоку боргову яму, з якої вона вилізти не може навіть в перспективі. Можливе зростання ВВП ми просто продали або подарували тим фондам-стерв’ятникам іноземним”, – підкреслив він.

Як НАШ повідомляв раніше, міністр фінансів України Сергій Марченко заявив, що неприпустимо говорити про скорочення дефіциту бюджету.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *