Попов: Політика Клімкіна посварила нас з усіма сусідами, крім Білорусі

Народний депутат України VI скликання, ексглава КМДА Олександр Попов заявив, що політика колишнього керівника МЗС Павла Клімкіна посварила Україну з усіма сусідами, крім Білорусі.

Про це він сказав в ефірі НАШого телеканалу.

“Пан Клімкін, колишній міністр закордонних справ, нас посварив з усіма сусідами, ну, його політика. І з поляками, і з угорцями. Не тільки він, а взагалі уряд все і він, як міністр закордонних справ. І з румунами. У кожного з наших сусідів є до нас і їх політики претензії”, – зазначив політик.

Попов додав, що єдиним народом, з яким Клімкін не встиг посваритися – білоруси.

“Він нас не встиг посварити з білорусами. Тепер він пропонує, щоб ми це зробили. Адже ми до останнього моменту мовчали чому? Тому що нам не потрібно було втручатися у внутрішні справи Білорусі. І президент, і уряд, і Міністерство закордонних справ, мені здається, в повному обсязі реально розуміли. Але пішла хвиля невизнання і спровокувала це якраз інавгурація президента Білорусі з боку країн ЄС. і ми отримали команду до цього приєднатися”, – підкреслив він.

Нагадаємо, що Олександр Лукашенко офіційно вступив на посаду президента Білорусі. Церемонія інавгурації проходила у Палаці Незалежності в Мінську. Лукашенко виголосив присягу на білоруській мові, поклавши праву руку на Конституцію.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *