Зеленський виступив на Генасамблеї ООН: повне відео промови президента

Президент України Володимир Зеленський 23 вересня виступив на онлайн-засіданні Генеральної асамблеї ООН. Під час своєї промови президент говорив про кроки до миру на Донбасі, деокупацію Криму та боротьбу з коронавірусом.

Так, Зеленський назвав наступні кроки для врегулювання ситуації на Донбасі.

“Наступними кроками на цьому шляху повинні стати виведення незаконних збройних формувань і озброєнь з окупованих територій, повернення контролю над державним кордоном і в кінці кінців відновлення територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних кордонів”, – заявив президент.

Також президент анонсував винесення на розгляд Генасамблеї ООН оновленої резолюції по ситуації з правами людини в окупованому Криму. Резолюцію планують внести до кінця 2020 року.

“Я закликаю підтримати оновлену резолюцію “Ситуація з правами людини в Автономній республіці Крим та місті Севастополі (Україна)”, яка буде винесена на розгляд Генеральної асамблеї до кінця цього року”, – заявив він.

Крім цього, Зеленський запросив країни ООН приєднатися до стратегії по деокупацію Криму, яка передбачає створення нового міжнародного майданчику для обговорення цього питання.

Під час свого виступу Зеленський запевнив, що Україна готова внести свій вклад в забезпеченні продовольством потреб людства під час пандемії коронавірусу.

“Навряд чи це остання пандемія, яку нам належить пройти, і ми повинні вийти більш підготовленими… Потрібно разом долати серйозну економічну кризу. Очікування падіння ВВП – це не просто статистика, це зниження якості життя мільйонів людей, загроза голоду. Україна готова зробити свій внесок в забезпеченні продовольством потреб людства”, – сказав він.

Як раніше повідомляв НАШ, в ООН заявили, що Мінські угоди залишаються єдиною основою для досягнення миру на Донбасі.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *