Експрес гроші без довідки про доходи

Гроші можуть терміново знадобитися з багатьох причин: затримка зарплати, поломка автомобіля, несподівана поїздка. Бігти за кредитом в банк немає сенсу: на те, щоб зібрати всі довідки та дочекатися відповіді можна витратити понад тиждень. Альтернатива банківському кредитуванню все ж існує. Ви можете отримати швидкий кредит онлайн у мікрофінансових організацій. Отримати позику можна всього за 15 хвилин. Довідка про доходи та хороша кредитна історія не потрібні. А вимоги до клієнтів — мінімальні.

Зміст

  • 1Як працює експрес кредитування
  • 2Як отримати експрес кредит: покрокова інструкція

Як працює експрес кредитування

Процедура отримання позики від МФО схожа з банківським кредитуванням: ви оформляєте заявку, чекаєте на її схвалення та отримуєте гроші на карту. Але є декілька ключових відмінностей:

  • Скорочена анкета. Інформація, яка потрібна для оформлення позики в МФО — ПІБ, паспортні дані, ІПН, номер телефону та електронна пошта. Без довідок, контактів поручителів, адреси проживання, місця роботи. Також більшість мікрофінансових компаній не цікавляться вашим працевлаштуванням.
  • Швидке рішення. Онлайн заявки аналізує автоматична система. Вже через 10-15 хвилин ви дізнаєтеся рішення по кредиту: воно буде доступним у вашому особистому кабінеті на сайті МФО.
  • Високий відсоток схвалення. Заявки на позику відхиляють вкрай рідко: 80-85% клієнтів щодня отримують позитивну відповідь. Причини відмови — неповнолітній вік, неправдива інформація в анкеті, відкриті заборгованості в МФО на момент звернення.

Відрізняються також суми позики та кредитний термін. Мікрофінансові організації видають кредити від 500 до 15 000 грн на 7-15 днів.

Відсоткова ставка за користування мікрокредитом нараховується щодня. Її мінімальний розмір — 0,01%. Як правило, взяти кредит під такий відсоток можуть клієнти, які звертаються в МФО вперше. Для постійних клієнтів існують програми лояльності, що дозволяють знизити процентну ставку.

Як отримати експрес кредит: покрокова інструкція

Стати клієнтом МФО і отримати експрес кредит без довідок — дуже просто.

  • Крок №1: Виберіть мікрофінансову компанію з найвигіднішими умовами (обов’язково читайте відгуки!).
  • Крок №2: Виберіть суму та термін кредитування, які відповідають вашим потребам. Розрахувати суму, яку потрібно буде повернути з урахуванням процентної ставки, можна на кредитному калькуляторі.
  • Крок №3: Заповніть коротку анкету коректними особистими даними: вкажіть ПІБ, номер телефону та іншу необхідну інформацію. Уважно перевірте написане.
  • Крок №4: Дочекайтеся зарахування грошей на карту. Перевірка вашого запиту триватиме приблизно 15-20 хвилин. Після цього, гроші надійдуть безпосередньо на вашу банківську картку: використовуйте їх на власний розсуд.

Повернути кредитні кошти після закінчення строку дії кредитного договору можна кількома способами: через особистий кабінет на сайті МФО, через банківський та платіжний термінали, у відділенні мікрофінансової компанії готівкою. Головне — не затримувати платіж. А якщо у вас не виходить повернути гроші вчасно, домовтеся про пролонгацію кредиту.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *