Приберуть Кернеса – буду я: Добкін пояснив, чому пішов на вибори мера Харкова

Народний депутат попередніх скликань Михайло Добкін розповів, чому йде на вибори мера Харкова у якості самовисуванця і чому в будь-який момент зніметься з виборів.

Про це він повідомив в ефірі програми “Максимум” з Максимом Назаровим на телеканалі НАШ.

За його словами, спочатку рішення йти в мери Києва йому далося не просто.

“Ситуація змінилась і я став перед дилемою, яка полягала в тому, що мені потрібно якось пояснити причини, чому йду з Києва і повертаюсь у Харків. Мені треба повернення в Харків дуже делікатно і правильно зі всіма моральними моральними, емоційними і етичними складовими озвучити. Коли я подав документи в Харків і сів писати в телеграмі пост, я хотів пояснити все, але потім зрозумів, що цього робити не треба. Потім зрозумів що це не те, треба говорити з емоціями з виразом”, – заявив він.

Добкін пояснив, що мер Харкова Геннадій Кернес, який захворів коронавірусом, дуже сильна людина.

“Я впевнений, що він може перемогти будь-які складнощі і хочу, щоб він повернувся у Харків. Він дуже затребуваний як керівник міста, у нього діюча прекрасна команда, яка може принести користь для харків’ян. Коли я приймав рішення зареєструватися не тому, що я сумнівався в його можливостях і здібностях побороти будь-які проблеми. Не для цього. Мало того, він мене не уповноважував в час “ікс” приходити і намагатись підмінити його. Тут справа в іншому. Це було неочікувано”, – додав екс-нардеп.

За його словами, він йде в мери бо розуміє, як цим “можуть скористуватися в нашій “правовій” державі”.

“Люди, які завжди чекають, коли він оступитися чи щось зробить. Це не його команда, не його друзі – це його конкуренти, які хочуть зайняти його місце і забрати Харків. Я це зробив в якості підстраховки для нього. Зараз важливо щоб ті, хто його задумує зняти з виборів чи якось по іншому обійти його на повороті зрозуміли, що це безглуздо. Приберуть його — все одно буду я. Різниці все одно не буде ніякої для них”, – пояснив Добкін.

Також він відзначив, що бажає здоров’я Кернесу і у будь-який момент зніметься з виборів у його підтримку.

Як повідомляв НАШ раніше, ЦВК затвердила форму і колір бюлетенів на вибори.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *