Школярі після самоізоляції не повинні подавати довідки про стан здоров’я, – МОН

Учні, їх батьки та інші законні представники не зобов’язані надавати в школу документальне підтвердження про стан здоров’я школярів для продовження навчання після самоізоляції.

Про це повідомили в прес-службі МОН.

Так, після закінчення терміну самоізоляції для учнів не передбачено обов’язкове проведення лабораторних тестувань, зокрема методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу.

Відповідно, законодавство України не визначає обов’язок учнів, їх батьків та інших законних представників надавати в установи загальної середньої освіти будь-які документальні підтвердження (довідки, висновки і т.д.) про стан здоров’я учнів для продовження ними навчання після завершення самоізоляції.

Зазначається, що згідно з постановою уряду №641 і постановою головного державного санітарного лікаря №50 для осіб, що мали контакт з хворим COVID-19, термін самоізоляції становить 14 днів. У разі підтвердження випадку СОVID-19 у одного з учнів, інші учні відповідних класу або групи визнаються вимагають самоізоляції.

Як НАШ повідомляв раніше, державна і регіональна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про розподіл України на нові зони карантину.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *