Мінфін: З “коронавірусного” фонду витрачено 36% коштів

Заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев заявив, що з “коронавірусного” фонду витратили 24 млрд гривень (36% від усієї суми).

Про це він повідомив в ефірі одного з телеканалів 24 вересня.

“Фонд створювався для оперативного вирішення питань спрямування пріоритетних видатків на охорону здоров’я, соціальних захист і інші напрямки, які в період пандемії необхідно стимулювати в розвиток економіки. У той час було прийнято рішення про створення фонду у 66 мільярдів гривень за рахунок скорочення інших на той час непріоритетних видатків”, – підкреслив він.

Єрмоличев додав, що наразі всі кошти з цього фонду розподілені по плановим призначенням безпосередньо по касовим видаткам.

“Це на сьогодні 24 млрд – це 365 фонду, і з них 16 млрд спрямовано на охорону здоров’я, близько 10 млрд на підтримку соціального захисту населення. Наразі витрачено 36% Змінами до бюджету, у квітні ще близько 16 млрд пішло напряму, не через фонд, через НСЗУ на оплату послуг по лікуванню ковіду. Тому, якщо в цілому говорити про кошти, які пішли на охорону здоров’я, це необхідно сумувати 16 млрд із ковідівського фонду і 15,8 млрд із служби здоров’я”, – пояснив заступник міністра.

Як повідомляв НАШ раніше, Раімов заявив, що український бюджет не в змозі утримати та відновити Донбас.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *