Раімов: Український бюджет не в змозі утримати та відновити Донбас

Політтехнолог Дмитро Раімов в прямому ефірі на телеканалу НАШ заявив, що наразі український бюджет в умовах коронакризи не зможе відновити Донбас.

“Мене дуже зацікавили слова президента “будуть виведені незаконні збройні формування”. Не знаю, чи щось змінилось, але на вересень минулого року ця фраза викликала сміх. Ця фраза абсурдна. Якщо це російські війська, тоді вони можуть бути виведені, але якщо НЗФ, то куди їх вивести? В Росію? На який чорт їм там це потрібно? В іншу область їх вивезти чи в іншу країну? Ця фраза сама по собі дурість”, – зазначив він.

За його словами, Росія “ніколи не забере собі НЗФ”.

“В мене відчуття тільки одне – з Донбасом покінчено. Президент Порошенко не збирався виконувати Мінськ, президент Зеленський не буде виконувати Мінськ. Він розуміє, що спочатку кордон, потім – вибори. Росія каже навпаки, спочатку вибори – потім кордон. Ніхто не каже хто заплатить за відновлення. Український бюджет наразі в умовах коронакризи не може оплатити. Мільярдів доларів які потрібно, щоб відновити первинну інфраструктуру і людям виплачувати гарантії, немає. Українська сторона не може собі дозволити Донбас”, – підкреслив Раімов.

Політтехнолог також вважає, що наразі Донбасі не потрібен ні Росії, ні центральній владі у Києві.

Як повідомляв НАШ раніше, Добкін заявив, що пішов на вибори мера Харкова, щоб підстрахувати Кернеса.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *