В Одесі обвалився будинок: місцева влада не поспішає відселяти жителів аварійної будівлі

В Одесі обвалився двоповерховий будинок. Проте місцева влада не поспішає відселяти жителів аварійної будівлі. 

Деталі дізнавалася НАШа кореспондентка Наталія Браславська. 

Аварійний будинок знаходиться майже в центрі Одеси. Наразі він вкритий тріщинами, фундамент відсутній. Останній обвал стався 21 травня 2020 року, після чого його мешканці були вимушені виїхати. 

Сусідню квартиру комунальники огородили червоними стрічками, зазначивши, що там перебувати небезпечно. Мешканців відселили до одного з гуртожитків міста, проте вони змушені сюди вертатися, бо тут знаходиться школа, в якій навчаються їх діти. 

Нещодавно мешканці цих квартир отримали висновок експертизи щодо стану їх житла. 

“Цікавого ми там прочитали мало, проте істеричний сміх отримали. Виявилося, що порівнюючи з 2007 роком, в нас стало краще на 6%. Тепер в нас знос будинку не 78%, а 72%. Тобто на 6% краще. І це при тому, що нас ніколи не ремонтували, будинок не укріплювали”, – поінформувала мешканка однієї з квартир аварійного будинку Валентина Яремчук. 

Варто зазначити, що у 1978 році будинок було визнано аварійним, а у 2003 році мешканців пообіцяли відселити. 

“В Одесі за дуже короткий термін – період весна-початок літа – стався ряд надзвичайних ситуацій. Це обвал будинків та пожежа. Ми займалися відселенням людей увесь цей час. Ми завершуємо ряд заходів, які були за іншими адресами. Що стосується вулиці Середньофонтанської, вона наступна”, – наголосив представник комунальників мерії. 

Як НАШ повідомляв раніше, камери зовнішнього відеоспостереження зафіксували момент обвалення частини житлового будинку в Одесі, яке сталося 10 червня.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *