Тиск на ТВК та підміна списків: у Рівному можливе порушення виборчого законодавства

В Рівненській міській ТВК під час реєстрації кандидатів на місцевих виборах, низка партій провалила реєстрацію і спробували силою сфальсифікувати рішення Комісії.

Про це повідомляє місцевий сайт “Все”.

24 вересня в останній день подали документи відразу декілька рейтингових партій. Але частина з них допустила порушення в порядку висунення кандидатів в депутати та формування виборчих списків. Мова йде також про партію “Рівне разом”.

Через такі порушення ТВК не мала права зареєструвати виборчі списки партій, адже, щоб не порушувати закон, осередки партій повинні були б повторно скликати з’їзди, а для цього не вистачить часу.

Як відомо, зробити це неможливо, бо терміни проведення вичерпані. Кандидат на посаду Рівненського міського голови Ігор Мічуда заявив, що був великий ризик того, що в ТВК, під тиском, можуть підмінити виборчі документи партій і сфальсифікувати порядок висунення кандидатів.

В ТВК викликали правоохоронні органи, щоб ті слідкували за порядком. Крім того, в комісії чергували представники політичних партій, які виступили проти беззаконних дій представників місцевої партії “Рівне разом”.

Під ТВК збираються люди спортивної зовнішності, які можуть тиснути на виборчу комісію, щоб змусити до прийняття незаконних рішень. Ситуацію в Рівному беруть під контроль ЦВК, СБУ та Офіс Президента.

Як повідомляв НАШ раніше, в Україні запровадили День виноградаря і винороба.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *