Суд залишив Марію Колесникову під вартою до листопада

Мінський суд визнав законним рішення суду про застосування до члена президії Координаційної ради Марії Колесникової запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

Про це опозиційному виданню TUT.BY повідомив адвокат політика Олександр Пильченко.

Зазначається, що на минулому тижні суд Партизанського району відхилив скаргу захисту про застосування до неї запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. Мінський міський суд розглянув скаргу адвокатів на рішення районного суду в закритому режимі і залишив без задоволення.

“Марія залишається під вартою до листопада – запобіжний захід при затриманні обрана на два місяці. Рішення суду можна оскаржити через голови Мінського міського суду або генпрокурора і прокурора міста, але це малоймовірно, за останні 20 років я таких випадків у нас не чув. Запобіжний захід може змінити орган розслідування або при наступному продовженні запобіжного заходу його можуть не продовжити”, – пояснив Пильченко.

Як НАШ повідомляв раніше, батько білоруської опозиціонерки Марії Колесникової отримав лист, в якому вона розповіла про умови перебування в СІЗО.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *