Мураєв про номінування Путіна на Нобелівську премію: Якщо дадуть, це означатиме, що про Україну всі забули

Лідер партії “НАШІ” Євген Мураєв прокоментував новину про те, що президент Російської Федерації Володимир Путін номінований на Нобелівську премію миру.

Про це він розповів в ефірі на телеканалі НАШ.

“Я давно не вважаю об’єктивними всі світові конкурси, номінації та премії будь то Євробачення, будь то Оскар. Ми ж знаємо останні вимоги, які висувають до фільмів, і кого там повинні пропагувати, щоб цю премію заробити. Та й премію миру”, – зазначив політик.

Також Мураєв назвав українців з пострадянського простору, кого нагороджували Нобелівською премією миру.

“Винахідника водневої бомби Андрія Сахарова. Я не знаю, яку справа світу він зробив, проте винахідник однієї з самої смертоносної зброї. Горбачова, який розвалив Радянський Союз. Якщо не помиляюся, в 1935 році Муссоліні висували на премію миру. У 1939 році – Гітлера. у 2008-2009 році, якщо я не помиляюся, отримав Обама. Якщо я не помиляюся, то на цю премію номіновано і Трамп в тому числі”, – поінформував він.

За його словами, всі ці номінації та премії давно носять виключно політичний характер і ні до чого не ведуть.

“Якщо дадуть премію (Путіну – ред.), це буде означати, що про Україну всі однозначно забули, що Україна нікому не цікава. А якщо не дадуть, то, я думаю, Путін не збідніє і нічого особливо від цього не втратить”, – підкреслив політик.

Як НАШ повідомляв раніше, український фізик Іван Максимов і математик Андрій Потоцький отримали Шнобелівську премії з фізики.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *