У Києві збільшиться кількість тестувань на Covid-19

У Києві збільшиться кількість тестувань на Covid-19, оскільки жителі столиці стали частіше звертатися до медустанов з симптомами коронавірусу.

Про це заявив мер міста Віталій Кличко під час онлайн прес-конференції.

Зазначається, що стандарти надання медичної допомоги при Covid-19 затверджені відповідним Указом МОЗ. У документі чітко прописано, що тестування роблять в разі, коли у людини є симптоми захворювання.

За словами градоначальника, необхідність проведення таких досліджень визначає виключно лікар.

“Робити ж тестування “на всякий випадок” великим колективам або групам людей – недоцільно і дуже дорого. Нагадаю, столиця продовжує збільшувати кількість тестувань, оскільки все більше людей звертаються до медиків з симптомами коронавірусу. Показник тестування в Києві – найвищий в Україні. І становить 223 тести на 100 тисяч жителів”, – сказав мер Києва.

Також Кличко додав, що пацієнтів, які потрапляють в стаціонари комунальних медустанов з підозрою на вірус, тестують в оперативному режимі безкоштовно.

Як НАШ повідомляв раніше, за минулу добу в Україні виявили 2671 випадок коронавирусной хвороби. Найбільше випадків зафіксовано в Харківській, Одеській областях та Києві.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *