Заре Сінанян: Азербайджан використовує найманців з Сирії як “гарматне м’ясо”

Уповноважений у справах діаспори Республіки Вірменія Заре Сінанян розповів подробиці в ефірі НАШого телеканалу повномасштабних бойових дій в Нагірному Карабасі між Азербайджаном і Вірменією.

Заре зазначив, що на даний момент військові дії відбуваються на всій протяжності від Карабаху азербайджанської кордону, йдуть кровопролитні битви.

“А почалося все з того, що Азербайджан вирішив ще раз спробувати вирішити цю проблему із застосуванням сили. І просто вчора о 7 ранку, незважаючи на те, що у нас є домовленість ще з 1994 року на припинення вогню, вони віроломно напали на територію Нагірно -Карабахської Республіки і цим відновили війну між Азербайджаном і Нагірним Карабахом”, – розповів політик.

Також він додав, що вірмени є гарантом Нагірного Карабаху.

“Ми своїх братів і сестер не залишимо беззахисними. З учорашнього дня в Вірменії генеральна мобілізація, в нас військовий стан по всій території Республіки Вірменії. Те ж саме відбувається на території Азербайджану. Ми впевнені в своїх збройних силах, ми впевнені в нашій армії”, – зазначив Сінанян.

Заре акцентував, що на даний момент практично Вірменія і Нагорний Карабах не воюють проти Азербайджану.

“Сьогодні проти нас воює також Туреччина. У нас є доказ, що Туреччина активно бере участь у військових діях, використовує свою авіацію. А також за останні два місяці Туреччина перекинула на територію Азербайджану близько 4000 ісламських бойовиків з Північної Сирії – з Ідлібу. Вони використовують цих людей – сирійців – як “гарматне м’ясо” на масові атаки вірменських позицій”, – сказав він.

Нагадаємо, що вчора, 27 вересня, Міноборони Азербайджану заявило про початок військової операції на лінії зіткнення в зоні карабаського конфлікту. Прем’єр Вірменії Нікол Пашинян в свою чергу заявив про напад на невизнану Нагірно-Карабахської республіки (НКР) з боку Азербайджану.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *