Як виразити почуття за допомогою квітів? У Flowers.ua є відповідь

Бажаєте висловити свої почуття по відношенню до небайдужої людини, але не можете знайти потрібні слова? Квіти зроблять це за вас. Так, квіти вміють “говорити”, їхньою мовою можна легко передати все те, що у вас на душі. Маєте сумніви в тому, що зумієте підібрати композицію, яка найкращим чином буде відображати ваші почуття? Довірте цю справу професійним флористам. Спеціалісти компанії flowers.ua знають мову квітів та всі тонкощі квіткового етикету, а тому зможуть грамотно скласти букет, котрий кур’єри швидко доставлять за вказаною адресою. За бажанням клієнта, ім’я замовника може залишитися таємницею.

Зміст

  • 1Основна символіка
  • 2Колір має значення

Основна символіка

Перерахувати значення всіх квітів, які сьогодні використовують для складання композицій, неможливо. Тому давайте зупинимося на символіці найулюбленіших і найпопулярніших сортів:

Лілії дарують тоді, коли хочуть висловити своє захоплення людиною.

За допомогою бузка можна зізнатися в першому коханні.

Тюльпани будуть означати найщасливіші почуття та радість від перших променів весни.

Орхідеї дарують тим, чия краса не має рівних.

Хризантемам приписують магічні властивості: вважається, що дана квітка може оберігати свого власника від різних напастей і хвороб. Букет з хризантемами зазвичай символізує щирі наміри та відкритість почуттів. Білі хризантеми можна презентувати друзям, жовті – тим, ким ви зацікавлені, а червоні – коханим.

Альстромерії – екзотичні квіти, схожі на невагомих метеликів, готових злетіти в будь-який момент. Дані квіти символізують неповторність та унікальність людини.
До речі, ці квіти – ідеальний подарунок для алергіків, адже вони абсолютно не мають запаху, натомість виглядають – просто дивовижно.

Антуріум символізує хоробрість, неординарність, пристрасть. Антуріум вважається переважно чоловічою квіткою. Букет або композиція з антуріумами стане незабутнім подарунком для коханого чоловіка або колеги, друга або шефа.

Гербери означають таємницю, флірт, оптимізм. Букет з герберами – універсальний подарунок для друзів, коханих чи колег. Сміливо обирайте ці квіти, якщо хочете поділитися з кимось своїм чудовим настроєм або просто зробити комплімент.

Та, звісно, троянди, які вже давно встигли стати класикою серед квіткових композицій.
Троянди здатні висловити цілу гаму почуттів. Наприклад, червоні троянди традиційно символізують любов, бордові – пристрасть, рожеві – ніжність, кремові – дружні почуття, жовті – зовсім не розлуку, а захоплення інтелектом людини.

Колір має значення

Важливо також враховувати кольорову гаму букета. Так, серед слов’янських народів колір бутонів сприймається наступним чином:

  • білий – чистота, невинність;
  • кремовий – ніжність та тендітність;
  • червоні – палке кохання, пристрасть;
  • рожевий – романтичність.

Фіолетові або навіть чорні пелюстки у більшості випадків асоціюються з трауром. Але, якщо ви напевно знаєте смаки дівчини, можна сміливо обирати й такі квіти. У будь-якому разі вони дійсно будуть виглядати неординарно.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *