Камельчук про Галушко: Вихід з партії “Слуга народу” технічно нічого не означає

Народний депутат Юрій Камельчук прокоментував вихід колеги Миколи Глушкова з партії “Слуга народу” через нібито продаж місць у списках політичної сили на місцевих виборах. 

Про це він розповів в ефірі НАШого телеканалу.

“Що стосується пропозицій. Ніяких пропозицій не надходило, на щастя. Чи були такі пропозиції по області до когось – я не можу ні підтвердити, ні заперечити. Думаю, можливо, такі звернення були, оскільки місцеві олігархи намагаються домовитися з усіма максимально. І якщо хтось іде на подібні поступки, то гріш їм ціна”, – наголосив нардеп. 

Також політик зазначив, що не підтримує заяви Глушкова щодо нібито продажу місць у списках політсили на виборах, тому що немає аргументів. 

“Його право так поступати, його право виходити з партії чи заходити. Хоча не знаю, чи буде там повернення. До речі, це не вихід з фракції – це вихід з партії, тобто технічно це нічого не значить”, – додав Камельчук. 

Як НАШ повідомляв раніше, політолог Вадим Карасьов заявив, що партії використовують місцеві вибори як генеральну репетицію перед парламентськими.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *