Незв’язна мова, звужені зіниці і різкі рухи: нарколог пояснив, як розпізнати людину, яка вживає наркотики

Нарколог і психіатр Владислав Сова в прямому ефірі на телеканалі НАШ заявив, що підробити тест на наявність наркотичних речовин в організмі людини не важко.

На питання, яким чином можна підробити результати наркологічних досліджень, експерт відповів:

“Обманути тести можна. Це не дуже складно. Якщо тести здаються кулуарно, відповідно немає жорсткого контролю за конкретною людиною, то можна налити туди будь-якої води, додати спирту чи оцет. Тест буде недостовірним, або покаже, що там нічого немає”.

Водночас він розповів, що тест обманути неможливо, якщо є досить контролю над людиною, яка здає тест і яка його обробляє.

“Ми розділимо наркотичні речовини на три види психоактивні або психостимулятори ( кокаїн, амфетамін, марихуана і т.д). Якщо людини вживала це, то скоріше за все, буде спостерігатися дуже активна поведінка, розширені зіниці, можуть бути різкі або неадекватні рухи, незв’язна мова.. Якщо ми говоримо про героїн, методон, то у такої людини будуть звужені зіниці, уповільнений темп мови, рухів, буде специфічне маловиражене обличчя і уповільнена реакція. Третій вид – це стан алкогольного інтоксикації. Там зрозуміло – запах з роту, розтормошена поведінка, порушення координації рухів”, – заявив Владислав Сова.

Як повідомляв НАШ раніше, експертизи ДНК загиблих в катастрофі АН-26 триватимуть до 14 днів.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *