Пелюховський: Конфлікт в Нагірному Карабасі – це боротьба світових кримінальних кланів

Громадський діяч Андрій Пелюховський прокоментував повномасштабні бойові дії в Нагірному Карабасі між Азербайджаном і Вірменією.

Деталі він розповів в ефірі НАШого телеканалу.

“Нагірний Карабах межує і іранським кордоном. Це один з найбільших наркотрафіків. Чому про це ніхто не говорить? Це конфлікт серйозних кримінальних кланів”, – поінформував Пелюховський.

Він зазначив, що в 1991 році один з керівників клану був монополіст з виробництва цегли в Азербайджані. Його резиденція знаходилася в Шахбулазі.

“На ті часи, думаю, він був мультимільйонером, а може і мільярдером. Щоб дозволити купувати собі пам’ятники старовини. До чого я говорю, що тоді ми зіткнулися, коли ми захищали місто Канакер, нам протистояв азербайджанський ОМОН. Але насправді це були переодягнені найманці. Це були іранці, араби, афганці. Ми були здивовані, адже при СРСР було дивно зіткнутися з найманцями”, – підкреслив він.

Нагадаємо, що вчора, 27 вересня, Міноборони Азербайджану заявило про початок військової операції на лінії зіткнення в зоні карабаського конфлікту. Прем’єр Вірменії Нікол Пашинян в свою чергу заявив про напад на невизнану Нагірно-Карабахської республіки (НКР) з боку Азербайджану.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *