У світі від коронавірусу щогодини помирають 226 осіб: дослідження

Щогодини від коронавірусної хвороби помирає 226 людей, що означає, що кожні 16 секунд від вірусу помирає один хворий. Такі дані представило агентство Reuters на підставі власних підрахунків середніх показників захворюваності за вересень.

“Наш світ досяг болісної віхи. Це приголомшлива цифра. Однак ми ніколи не повинні випускати з уваги кожне життя окремо. Це були батьки і матері, дружини і чоловіки, брати і сестри, друзі та колеги”, – заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш .

Зазначається, що число смертей від коронавірусу в 2020 році вдвічі перевищує кількість людей, які щорічно вмирають від малярії.

Всього за три місяці кількість смертей від Covid-19 збільшилася вдвічі з півмільйона і продовжує рости, з тих пір як в Китаї в результаті цієї хвороби був зареєстрований перший летальний випадок.

Також у Всесвітній організації охорони здоров’я вважають, що число померлих від коронавірусу вище, ніж в офіційних даних.

“Коли ви щось підраховуєте, ви не можете підрахувати це точно, але я можу запевнити вас, що поточні цифри, швидше за все, занижують істинну кількість жертв Covid-19”, – заявили у ВООЗ.

Як раніше повідомляв НАШ, станом на 29 вересня, усі регіони України не готові до послаблення карантину.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *