Журналіст про події в Нагірному Карабасі: Обидві сторони використовують дезінформацію

Журналіст Тарас Козуб в НАШому ефірі розповів деталі повномасштабних бойових дій в Нагірному Карабасі між Азербайджаном і Вірменією.

“Я постійно зідзвонююсь зі своїми знайомими як у Баку, так і в Єревані. В Єревані мені розповідають про те, що до Нагорного Карабаху зараз відправляють дуже велику кількість добровольців. Це трошки нагадує наші події у 2014 році. Населення дуже збурене. Розповідають, що і молоді люди, і похилі, які, напевно, вже не зможуть тримати зброю в руках, стоять в центрі у військкомат”, – поінформував він. 

За його словами, в центрі Єревана молодь і люди похилого віку збираються, щоб їхати добровільно в Нагорний Карабах.

“Дуже уважно зараз треба читати новинну стрічку через те, що обидві сторони використовують дезінформацію. До прикладу, читав в азербайджанських ресурсах, що у Нагірному Карабасі проводиться евакуація місцевого населення, що там є спеціальні розпорядження влади про те, що треба виїжджати, але це спростовується. З вірменської сторони також розповідається, що якогось азербайджанського генерала взяли у полон. Ця інформація повинна надходити з офіційних джерел, але й тут не буде повної вірогідності”, – підкреслив Козуб. 

Як НАШ повідомляв раніше, у Туреччині заявили про готовність підтримати Азербайджан на полі бою. 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *