Олеся Медведєва: Включення Миколи Тищенка в ТКГ – черговий принизливий жест для жителів Донбасу

Блогерша Олеся Медведєва розповіла в НАШому ефірі, чи бачить вона нардепа Миколу Тищенка в складі Тристоронньої контактної групи по Донбасу. 

“За нашою інформацією, це буде не зовсім включення в ТКГ, а якийсь парламентський формат. Мене вже нічого не дивує. Як мені здається, Зеленський і його команда не зацікавлені у справах в тому, щоб якось просувати мирний процес на Донбасі”, – зазначила вона.

Медведєва додала, що включення Тищенко в ТКГ – це черговий принизливий жест для жителів Донбасу і ляпас.

“Людина, яка лазила руками в унітазі, танцювала тверк в машині, їла землю і танцювала в костюмі горили, а потім випадковим чином опинилася в парламенті, тепер буде займатися питаннями перемир’я на Донбасі. Якщо людина не може зв’язати два слова в пропозиції, то це говорить про якісь її інтелектуальні здібності. Не хочу нікого образити, але я говорю про серйозні речі “, – підкреслила блогерша.

Як НАШ повідомляв раніше, екс-нардеп Олена Бондаренко прокоментувала інформацію про те, що першого заступника голови української делегації в ТКГ Вітольда Фокіна можуть замінити на депутата від фракції “Слуга народу” Миколи Тищенка.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *