Я вас нікуди не буду посилати: жорстка перепалка Назарова і Гончаренка. Відео

Народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко посперечався з телеведучим Максимом Назаровим щодо заяви Вітольда Фокіна.

Дискусія відбулася в прямому ефірі на телеканалі НАШ 29 вересня.

“Фокін каже, що не знає, чи є війна України і Росії. Тобто він не знає, чи анексований у нас Крим, чи окупована частина Донбасу, він, напевно, не знає нічого про 13 тисяч вбитих.. Або в людини якісь розлади зі здоров’ям їй не треба працювати в ТКГ і їй треба лікувати, або людина жива в абсолютно іншому світі”, – заявив депутат.

На це Назаров попросив не ображати “поважну людину, яка рятувала цю країну, коли ви ще не народилися”.

Гончаренко відповів, що не розповідає, що було до його народження, а коментує цю ситуацію.

“Ви журналіст, чи хто там? Ви спитали мою думку. Я не коментую зараз, що робив Фокін до 1980 року, я коментую, що він сказав сьогодні на комітеті. Якщо ви вважаєте це нормальним, то це ваше право. Значить, ви живете в тому самому “русском мире”, як і він. Ви теж не знаєте, що там йде війна?”, – запитав Гончаренко.

Телеведучий відповів, що чекав подібних слів.

Нагадаємо, перший заступник голови української делегації у ТКГ з урегулювання ситуації на Донбасі Вітольд Фокін заявив, що не бачить альтернативи мінським угодам. На його думку, на Донбасі не ведеться війни між Україною та Росією.

Як повідомляв НАШ раніше, у Петра Порошенка виявили COVID-19.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *