У Чернігівській області школярки станцювали тверк біля пам’ятника загиблим в АТО

У селищі Талалаївка Чернігівської області школярки станцювали тверк біля пам’ятника загиблим АТО. Зокрема, у деяких шкільних підручниках для початкових класів використовується реклама українського бренду питної води та Львівської кав’ярні. 

Деталі шкільних новин розповіла НАШа Ольга Веремій.

Так, двоє дівчат 13 років та двоє 16 років записали творчий перформанс на відео. В мережі ролик викликав масу обурень й хейту. Не сподобався він й поліції й інкримінували справу як дрібне хуліганство. Батькам підлітків доведеться заплатити від 50 до 100 грн неоподаткованих мінімумів. Пізніше на місці, де були танці, дівчата з’явилися знову, але цього разу з вибаченнями.

Також у підручнику з української мови та читання учням пропонують етикетку та відповісти на п’ять запитань. Прихована чи то не зовсім реклама питної води. Сама компанія це заперечує, мовляв, діти початкових класів не є їх цільовою аудиторією – всьому виною профільне міністерство, яке використало бренд в освітніх цілях.

За такою ж логікою можна припустити, що прихована реклама кави для учнів третього класу – це провалене завдання. На одній зі сторінок підручника знаходиться фото з логотипом Львівської кав’ярні.

Також київський суд аналізує, чи законне виконання Гімну України у школах Києва перед початком навчального процесу. Згодом в міській раді зазначили, що це всього рекомендації. 

Наразі в Окружному Адміністративному суді Києві відкрили провадження й просять скасувати рішення. Підготовче засідання заплановано на початок листопада. Насправді така практика присутням закордоном: У США, Японії, Туреччині, Китаї подекуди у Росії та Казахстані. 

Як НАШ повідомляв раніше, Кабінет міністрів України дозволив роботу закладів освіти в червоній зоні карантину і послабив обмеження для помаранчевої зони.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *