У Харкові через велику кількість хворих Covid-19 відкрили ще одну лікарню

У Харкові через велику кількість хворих Covid-19 відкрили ще одну лікарню.

Деталі дізнавалася НАШа кореспондентка Мар’ям Сатуєва.

Зазначається, що з 1 жовтня з 14:00 у Харківській лікарні №18 почнуть приймати пацієнтів з коронавірусною хворобою Covid-19. Також пацієнтів з коронавірусом приймають в міських лікарнях №17, №13, №25, інфекційна обласна лікарня, дитяча інфекційна та чорнобильський диспансер.

За словами головного лікаря, вже за 4-5 годин, враховуючи ті темпи, негативну динаміку та стрімке збільшення хворих Covid-19 у Харківській області, буде повністю заповнена. 

У даному медзакладі перепрофілювали окремий корпус. Спочатку його планували відкрити як відділення для дітей, у яких є підозра на коронавірус, але через складну ситуацію з захворюваністю на Харківщині було прийняте рішення відкрити його для дорослого населення. Відділення розраховане на 53 ліжка. 

Наразі у лікарні не вистачає медперсоналу, бо частина лікарів звільнилися, дізнавшись, що будуть працювати з хворими Covid-19. 

Як НАШ повідомляв раніше, нардеп Василь Мокан в прямому ефірі НАШого телеканалу повідомив, що єдиним варіантом перенесення місцевих виборів в Україні є введення надзвичайного стану.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *