Крюкова: Для “Батьківщини” це будуть останні вибори

Заступник головного редактора Страна.UA Світлана Крюкова в ході обговорення рейтингу партій на місцевих виборах припустила, що для “Батьківщини” це будуть останні вибори.

Про це вона заявила в ефірі на телеканалі НАШ.

“Для мене підготовка до цих місцевих виборів показала два дуже важливих фактора. Перший і основний – у нас не займаються системним партійним будівництвом жодна партія. Та ж “Батьківщина”, яку ви показали, у них там невеликий відсоток”, – зазначила вона.

Також Крюкова додала, що лідер фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко продала по франшизі свої списки по багатьом регіонам.

“Я вважаю, що це їхні останні вибори. Я не бачу довгострокового системного будівництва. Також у нас є загальна втома від партій. Це одна з причин, чому і “Європейська солідарність” продовжує падати, вже не 15%. “ОПЗЖ” і “ЄС” все-таки набирають, але в основному за рахунок інертності “Слуг народу”. Виборець “Слуги народу” рівномірно розподіляється по цим двом силам. Навіть можна зрозуміти, по яких темам вони розподіляються. В основному через бездіяльність і інертності “Слуги народу”. Можна нічого не робити, щоб набирати цей відсоток”, – підкреслила Світлана Крюкова.

Як НАШ повідомляв раніше, нардеп Василь Мокан в прямому ефірі НАШого телеканалу повідомив, що єдиним варіантом перенесення місцевих виборів в Україні є введення надзвичайного стану.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *