Коломойський може і системний гравець, але несистемний касир, – Крюкова

Заступник головного редактора Страна.UA Світлана Крюкова заявила, що у партії “За майбутнє” дуже дорога рекламна кампанія, що говорить про ймовірності того, що нею займається не тільки Ігор Палиця.

Про це вона розповіла в ефірі НАШого телеканалу.

“Ви ж розумієте, що Ігор Палиця як лідер партії (“За майбутнє” – ред.) – це номінальна вітрина фігура. Партія належить і бенефіціаром партії є Ігор Коломойський. І це не партія “За майбутнє”, а “За майбутнє Коломойського” , ще її називають “За майбах”, – зазначила Світлана.

Також Крюкова додала, що у партії дуже дорога рекламна кампанія, що говорить про те, що, швидше за все, нею займається не тільки Палиця.

“Якщо ви звернули увагу, дорога кампанія “За Майбаха” йде віялом. То раз є реклама, то вона пропала. Кажуть, що це пов’язано з траншами Ігоря Валерійовича, який нерегулярно їх виплачує. У нього є манера затримувати чи не брати трубку, або пропадати. Він, може, і системний гравець, але несистемний касир”, – підкреслила вона.

Як НАШ повідомляв раніше, заступник головного редактора Страна.UA Світлана Крюкова в ході обговорення рейтингу партій на місцевих виборах припустила, що для “Батьківщини” це будуть останні вибори.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *