В Одесі готують проект відродження Чорноморського морського пароплавства

Одеський політик і громадський діяч Світлана Фабрикант заявила, що проект відродження Чорноморського морського пароплавства вже отримав підтримку з боку одного з представників вітчизняного бізнесу. Зараз обговорення проекту йде в кулуарах центральної влади, передає Деловая Одесса.

“Судів поки немає, але є проект, на який наша команда дуже сподівається сьогодні. Мені пощастило захопити, “заразити” ідеєю створення судноплавної компанії під українським прапором дуже великого українського бізнесмена і відомого політика Вадима Новинського. Для нього ця галузь економіки не чужа, є і вітчизняні судноремонтно-суднобудівні заводи. До цієї необхідності підштовхнула багаторічна боротьба за наших моряків, в яку близько десяти років тому я “пірнула” і не можу з неї “виринути”, – сказала Фабрикант.

Також вона зазначила, що пароплавство в Україні може стати державно-приватним підприємством.

“Вадим Новинський виявив жвавий інтерес до реалізації задуманого, фахівці його підприємств розробляють детальний проект, а він спілкувався на цю тему в Кабміні і Офісі Президента. Така важлива справа має велике значення не тільки для одеського морського регіону, а для всієї України. Вона допоможе створити багато робочих місць, забезпечить моряків, які живуть в різних областях, роботою на свою країну”, – додала Фабрикант.

За словами політика, зараз вже є розроблені документи, розрахунки і розуміння того, що потрібно відроджувати морську галузь в Україні:

“Можливість створити вітчизняну судноплавну компанію під українським прапором є точно!”

Як раніше повідомляв НАШ, в Держекоінспекції заявили, що підняття танкера Delfi в Одесі не привело до забруднення Чорного моря.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *