Катастрофа АН-26: Міноборони виплатить грошову допомогу сім’ям загиблих після висновків слідства

Міністерство оборони очікує висновків слідства для виплати допомоги сім’ям загиблих у катастрофі військового літака АН-26 у Харківській області.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

У міністерстві вже зарезервувало необхідні кошти для здійснення виплат.

“Ідентифікація тіл загиблих та офіційний висновок про причини смерті є обов’язковими та визначальними для призначення та виплати одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих. Дані питання перебувають у компетенції Державного бюро розслідувань”, – йдеться в повідомленні.

Після отримання результатів та надходження до Міноборони необхідного переліку документів виплату стосовного кожного загиблого здійснять невідкладно.

“Міністерством оборони необхідні кошти для здійснення виплат у розмірі 40 мільйонів 989 тисяч гривень зарезервовані. Розмір допомоги складає 1 576 500 грн (750-кратний прожитковий мінімум для працездатних осіб, встановлений на 1 січня 2020 року – 2102 грн)”, – додали в міністерстві.

Нагадаємо, військовий літак АН-26 ВСУ зазнав аварії в п’ятницю ввечері поблизу Чугуєва Харківської області. Літак здійснював навчальні польоти. На його борту перебували 27 осіб – 20 курсантів і 7 членів екіпажу. В результаті катастрофи 26 осіб загинули, один курсант знаходиться в лікарні.

Як повідомляв НАШ раніше, Трамп з дружиною захворіли на COVID-19.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *