Червоненко про діяльність нардепа Тищенка: Я його всерйоз не сприймаю

Екс-міністр транспорту і зв’язку Євген Червоненко розповів про своє ставлення до нардепа Миколи Тищенка, а також про те, чи зможе він займатися переговорами по Донбасу.

Своєю думкою він поділився в ефірі НАШого телеканалу.

“Я не знаю, хто його просуває. Я дивлюся на його зашквари, починаючи від вітання з річницею трагедії Чорнобиля, я дивлюся на брехню про ресторани, про “Велюр”, коли в очі брехали всьому народу. Я про нього чув, близько не знайомий, ще з часів, коли він був бригадиром або як там у Савлохова”, – зазначив він.

Також Червоненко наголосив, що не розуміє ні рангу, ні професійного, патріотичного або будь-якого іншого принципу зі сторону Миколи Тащенка. 

“Я керуюся в житті трьома “П” – професіоналізм, патріотизм і порядність. Мені пан Тищенко, ну, абсолютно все одно, що він говорить, тому що я його всерйоз не сприймаю”, – підкреслив екс-міністр транспорту і зв’язку.

Як НАШ повідомляв раніше, нардеп Мар’яна Безугла прокоментувала в ефірі НАШого телеканалу включення нардепа Миколи Тищенка до складу Тристоронньої контактної групи по Донбасу.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *