Авіакатастрофа АН-26: Кучер розповів про хід розслідування падіння літака

Голова Харківської ОДА Олексій Кучер розповів останні подробиці розслідування авіакатастрофи літака АН-26 із курсантами на борту. 

У прямому ефірі телеканалу НАШ він пояснив одну з версій щодо того, що під Чугуєвом не тому літаку дали пріоритетність у посадці.

“Спочатку вона розглядалась органами досудового розслідування та комісією. Вона є в наявності і зараз. Поки немає вироку, який набрав би законної сили, ми можемо розглядати будь-які версії”, – сказав Кучер.

Також він анонсував перевірки військових навчальних закладів, проте цей процес може бути ускладнений, так як такі освітні заклади підпорядковуються Міністерству оборони. 

“Необхідно буде провести масштабну перевірку для того, щоб ми не мали таких наслідків, які маємо зараз. Ректора (Харківського національного університету Повітряних Сил – ред.) необхідно відсторонити, хто б не казав, але ця особа має досить серйозний вплив на процеси, які відбуваються”, – зазначив Кучер.

Крім цього, голова Харківської ОДА звернувся до народних депутатів з проханням створити тимчасову слідчу комісію у парламенті.

У той же час нардеп від “Слуги народу” Мар’яна Безугла у прямому ефірі телеканалу НАШ зазначила, що на комітеті Ради вже розглядалось питання можливих причин авіакатастрофи. За її словами, у парламенті вважають, що причиною падіння літака була комбінація закономірних подій.

Також Безугла додала, що на борту літака повинно було знаходитись максимум 5-6 курсантів, а їх було 20. 

Як раніше повідомляв НАШ, родичам загиблих в катастрофі військового літака АН-26 почали видавати тіла для поховання.

 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *