Федоренко: Є конкретні прізвища, які відповідають за той чи інший фактор падіння Ан-26

Консультант оборонного комітету Верховної Ради Юрій Федоренко прокоментував заяви нардепа Михайла Забродського, що військовий літак, який розбився у Харківській області, був перевантажений, а на борту перебували не ті люди. 

Деталі він розповів в ефірі НАШого телеканалу. 

“До завершення офіційного слідства, до результатів, які будуть, я вважаю, оприлюднені, не мають бути засекречені. Складно робити якісь попередні висновки. Але якщо ми кажемо про технічну несправність, так, дійсно є факти цього, відповідно, тут слідство має встановити, хто обслуговував двигун, які були строки експлуатації, хто продовжував живучість цього двигуна, відповідно, як систематично виникали такі проблеми з двигуном”, – наголосив він.

Федоренко акцентував, що на борту даного літака можуть перебувати одночасно не більше 10 осіб, проте є випадки, коли цей тип літака переробляють під навчальні польоти, і кількість людей може бути збільшена.

“Розглядається версія, що могла бути помилка пілота, оскільки багато хто з експертів та слідства, вже є попередні результати, кажуть про те, що машина даного типу може планувати, й навіть якщо не працював зовсім один двигун, можна було здійснити посадку на правому двигуні. Чому цього не сталося, має вказати слідство. В авіації все надзвичайно суворо, це не якась рутинна річ. Якщо ми кажемо, що сталася якась авіакатастрофа, відповідно, є конкретні прізвища, які відповідають за той чи інший фактор”, – підкреслив Консультант оборонного комітету ВР Юрій Федоренко.

Як НАШ повідомляв раніше, голова Харківської ОДА Олексій Кучер розповів останні подробиці розслідування авіакатастрофи літака АН-26 із курсантами на борту.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *