Зеленський затвердив склад української делегації для Генасамблеї ООН

Президент Володимир Зеленський затвердив склад української делегації для участі в роботі 75-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН на чолі з міністром закордонних справ Дмитром Кулебою.

Відповідне розпорядження №486/2020-рп від 5 жовтня опубліковано на сайті глави держави.

“Утворити делегацію України для участі в роботі 75-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН (м.Нью-Йорк, США)”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що главою делегації Президент призначив главу МЗС Дмитра Кулебу, заступником голови – постійного представника України при ООН Сергія Кислицю.

Також до складу делегації в якості її членів увійшли перший заступник міністра закордонних справ Еміне Джапарова, заступник керівника ОП Ігор Жовква і голова комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко.

Заступниками членів делегації визначені постпред Президента в АР Крим Антон Кориневич, начальник відділу ООН Департаменту міжнародних організацій МЗС Вікторія Кувшинникова, директор Департаменту міжнародних організацій МЗС Євгена Філіпенко, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров і заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко.

Як НАШ повідомляв раніше, президент України Володимир Зеленський 23 вересня виступив на онлайн-засіданні Генеральної асамблеї ООН. Під час своєї промови президент говорив про кроки до світу на Донбасі, деокупацію Криму та боротьбі з коронавірусів.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *