Полтава в “помаранчевій” зоні: міська влада відмовилася впроваджувати карантинні обмеження

Місто Полтава перебуває у “помаранчевій” зоні карантину, але міська влада вирішила відповідні обмеження не впроваджувати.

Про це повідомив секретар міськради Олександр Шамота під час прес-конференції 5 жовтня.

За його словами, в результаті “жорсткого карантину” в Україні почався спад в економіці, збільшення кількості безробітних і дірка в бюджеті.

“Ми повинні дати можливість людям працювати. Транспорт повинен працювати в звичайному режимі. Ми не повинні нічого закривати. Ми вже мали жорсткий карантин, ми показали, яким чином це все працює. Ми отримали спад економіки, ми отримали дірку в бюджеті, безробіття і зараз не маємо права наражати людей на небезпеку і позбавляти їх права працювати. Я вважаю, що перед тим як запроваджувати жорсткий карантин, держава повинна дати компенсатор для людей, які будуть виживати. Я категорично проти жорстких заходів щодо зменшення кількості транспорту або закриття будь-якого підприємства на території міста”, – заявив він.

Шамота звернувся до прем’єр-міністра Денис Шмигаля з проханням зменшити витрати до Держбюджету.

“Я бачу, що людям якимось чином потрібно заробляти гроші. Люди повинні мати можливість дістатися до роботи і повернутися додому, відвести дітей на навчання. І зараз зупиняти місто повторно я не планую. Ми побачили до чого привів жорсткий карантин – до масового безробіття, до масового звільнення, до того, що ми зараз маємо дірку в бюджеті 74 млн грн, яку нам ніхто не компенсує. Я звертався до прем’єр-міністра з проханням зменшити витрати до Державного бюджету, де 260 млн грн на рік. Але нас не чують і вилучення тривають. Місто має в цій історії якось виживати”, – додав він.

Як повідомляв НАШ раніше, у “Слузі народу” на COVID-19 захворіло вісім нардепів.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *