“Ми перейдемо позначку в 5000”: як Україна прийшла до другої хвилі COVID-19. Відео

НАШа редакція зібрала останню інформацію щодо поширення коронавірусної інфекції і думку політиків на карантинні обмеження.

Цього тижня Україна перетне позначку у 5000 хворих на COVID-19. Про це повідомили у МОЗ.

“Якщо ми не переглянемо своє відношення до цих правил і рекомендацій, то ми будемо дуже швидко зростати. На минулому тижні в нас було більше 4500. Фактично впевнений, цього тижня ми перейдемо позначку в 5000, виходячи з нашого відношення”, – заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Ми не розслабляємося ні на хвилину”. У цьому переконує очільник Офісу президента Андрій Єрмак коментуючи боротьбу влади з коронавірусом, а друга хвиля захворюваності – це загальна тенденція, яку не вдасться уникнути багатьом країнам.

“Я не можу сказати, що ми не підготовлені. На сьогодні я вважаю, що ситуація знаходиться під контрлем.. Ми знову ж таки щирі в тому, що робимо рекордну кількість тестів”, – розповів Єрмак.

Попри високі показники захворювання на COVID-19, жорсткий карантин вводити недоцільно. Так вважає головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Крім того, він заявив, що “в Україні не було пікового зростання на коронавірус”.

“В Україні не було пікового зростання кількості випадків коронавірусної хвороби.. Ми підготували систему охорони здоров’я і чітко розуміємо, що не можна вводити такі жорсткі заходи, бо це досить негативно впливає на економіку. І ми шукаємо золоту середину між економічними і епідемічними обмеженнями для того, щоб і країна працювала, і система охорони здоров’я справлялася”, – додав він.

Тим часом на вихідних відбилися гучні святкування попри карантин. У Дніпрі стартував щорічний арт-фестиваль “ГогольFest”.

У Харкові люди розважалися під пісні Ольги Полякової з нагоди Дня працівників освіти. Містяни не дотримувалися дистанції і були без захисних масок. У МОЗ прогнозують там нові антирекорди, а через порушення карантинних заходів там порушили кримінальні провадження.

Як повідомляв НАШ раніше, у Європарламенті пригрозили скасувати безвіз для окремих українських чиновників.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *