Депутат Симонян: Вірменська сторона готова йти на діалог

Депутат парламенту Вірменії від фракції “Освічена Вірменія” Тарон Симонян розповів в НАШому ефірі подробиці про конфлікт в Нагірному Карабасі.

“Вірменська сторона готова на діалог. Але з азербайджанської сторони ніяких новин немає. Зараз вони обстрілюють місто Степанакерт, вже чотири касетні снаряди розірвалися в центрі міста, а один з них впав неподалік від будівлі Міжнародного комітету Червоного Хреста. Я не думаю, що це знак згоди на переговори “, – поінформував політик.

Нагадаємо, що військові дії між Вірменією і Азербайджаном поновилися 27 вересня. Конфлікт відбувається в зв’язку зі створенням в 1991 році Нагірно-Карабахської республіки.

Азербайджан не визнає незалежності Нагірного Карабаху і вважає, що ця територія була окупована Вірменією. Світова спільнота також не визнає незалежність республіки.

Як НАШ повідомляв раніше, політолог, науковий співробітник Інституту Кавказу Грант Мікаелян заявив, що просування азербайджанської армії мінімальне і за багатьма напрямами воно відображено вірменської армією.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *