В Організації заборони хімічної зброї підтвердили наявність “Новічка” в організмі Навального

В Організації заборони хімічної зброї підтвердили наявність у біологічних матеріалах російського опозиціонера Олексія Навального сліди агента, подібного до інших з групи “Новічок”.

Про це йдеться у звіті ОЗХЗ. 

“Результати аналізу лабораторіями ОЗХЗ біологічних зразків, зібраних персоналом ОЗХЗ, якими поділилися з ФРН, підтверджують, що біологічні маркери інгібітору холінестерази, виявлені у зразках крові й сечі пана Навального, мають структурні характеристики подібні до токсичних хімікатів, що належать до списків 1.A.14 та 1.A.15, які були додані у Додаток з хімічних речовин до Конвенції про заборону хімічної зброї на 24-й сесії конференції держав-учасниць у листопаді 2019 року. Даний інгібітор холінестерази не зазначений у Додатку”, – йдеться у звіті.

Зокрема, такі результати викликали стурбованість, після чого постійне представництво Німеччини в ОЗХЗ подало прохання, щоб технічний секретаріат поділився висновками цього звіту з усіма країнами-членами та розмістило його у публічному доступі. 

“Країни-учасниці оголосили, що використання хімічної зброї будь-ким за будь-яких обставин засуджується і повністю суперечить нормам, встановленим міжнародною спільнотою. Відтак важливо, щоб країни-учасниці дотримувалися правил, на які вони пристали понад 25 років тому”, – додають у звіті.

Нагадаємо, 20 серпня о 07:00 Олексій Навальний в аеропорту Томська пив чай, про що свідчить фото в соцмережах. Він очікував свого рейсу в Москву. По дорозі в літак Навальний зробив селфі в автобусі зі своїми шанувальниками. На знімку політик був усміхнений, нібито відчуває себе добре і вже на борту йому стає погано.

Лайнер екстрено сів в Омську, політика ввели в стан штучної коми й під’єднали до апарату ШВЛ. Згодом його перевели до лікарні в Берліні. 14 вересня наявність отрути з групи “Новачок” в організмі російського опозиціонера Олексія Навального підтвердили у лабораторії Франції та Швеції.

Як НАШ повідомляв раніше, Російського опозиціонера Олексія Навального виписали з німецької лікарні “Шаріте”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *