Дубінський: Голосування за бюджет покаже, що з себе представляє монобільшість і парламент як такий

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Дубінський розповів про голосування за Держбюджет на 2021 рік, яке пройде 20 жовтня. 

Про це він розповів в ефірі програми “МАКСИМУМ” в НАШому ефірі.

“Ми (нардепи – ред.) якраз виходимо на бюджет. Напевно, ми б і не збиралися. Ми просто зобов’язані будемо зібратися 20 жовтня, щоб проголосувати за бюджет”, – поінформував депутат.

Дубінський зазначив, що це голосування покаже, що насправді собою становить сьогодні монобільшість та парламент в цілому.

“Я при цьому ніяк не відкидаю фактів масштабної захворюваності в країні (Covid-19 – ред.) і те, що парламентарії теж хворіють, багато наших колег знаходяться на самоізоляції, але це буде точка неповернення. Одна справа, коли у тебе в бюджеті багато грошей, ну, невеликий дефіцит – 2%, і є, як задовольняти забаганки депутатів, окремих або депутатських груп – роздача їм соціально-економічного фонду, наприклад, на їх округи. Якщо немає грошей в бюджеті, щоб торгуватися з депутатами, фактично купувати їхні голоси, щоб вони проголосували за бюджет, то нема про що говорити”, – підкреслив він.

Як НАШ повідомляв раніше, в Міністерстві освіти і науки заявили про збільшення протягом року зарплати вихователів дитсадків в середньому від 8 до 11 000 гривен.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *