Як друг Мангера і Порошенко, аграрний рейдер 90-х намагається захопити Херсон?

Кандидат в мери Херсона, аграрний барон Ігор Колихаєв знову намагається нахрапом і підкупом виграти вибори. Щоб зберегти свій бізнес, депутатства йому виявилося замало – вирішив податися в мери в Херсона. У 2019 його перемога в 184 окрузі на Херсонщині будувалася на масштабних сітках підкупу, подарунках і замилюванні очей довірливим виборцям. Вирішив, раз це спрацювало – можна продовжувати в тому ж дусі, повідомляє Антикор.

Подарунки – в дусі часу – антисептики і туалетний папір. Сітки підкупу – в кращих традиціях Януковича. Про обіцянки, дані виборцям в області, Колихаєв забув, і почав рясно засипати обіцянками жителів міста.

Про непостійність горе-кандидата каже і часта зміна їм політичних уподобань.

З 2014 по 2019 року Колихаєв пробув в БПП, будучи депутатом облради. Маскувався під патріота, приховуючи, що здобував освіту і жив в Росії. Потім вирішив балотуватися в парламент від “Слуги народу”. Але щось пішло не так – мабуть, “зелені” побоялися брати в свої ряди “порохобота” – і він став самовисуванцем. У парламенті Колихаєв приєднався до групи бізнесюків “За майбутнє”, але кинув і їх. Незадовго до виборів купив свою партію “Відродження України” і перейменував її в “Нам тут жити”. Цим гаслом зараз щосили заклеює рекламні площі Херсона. У щирість цих слів віриться насилу, враховуючи, що Колихаєв, за чутками, обзавівся елітною нерухомістю в Києві і висловлював намір осісти в столиці надовго. Але херсонцям про це знати не обов’язково, правда?

Обманювати і кидати Колихаєв навчився, мабуть, ще в темні 90-ті, коли промишляв рейдерством, віджимав підприємства за борги, відмивав гроші через нелегальні конвертаційні центри, ухиляючись від сплати податків.

Зараз очевидно, що для Колихаева важливо зберегти свій нечесний агробізнес. І для цього йому будь-що-будь потрібно було не допустити ринок землі – адже тоді власників паїв, на яких його агрохолдинги заробляють мільйони, вже не можна буде розводити, орендуючи землю за копійки. Як заступник голови Аграрного комітету ВР Колихаєв робив все, щоб заблокувати земельну реформу і залишити все, як є. Але не вийшло – закон прийняли. Розуміючи, що ринку землі вже не уникнути, Колихаєв нелегально зайнявся прихованою скупкою паїв у своїх орендодавців. Тільки в 2019 році став повноправним господарем 11 полів загальною площею в кілька тисяч га, а то і більше. Причому, не соромлячись, відбив все це в декларації про доходи, звертає увагу авторитетний журналіст Денис Казанський.

Всі ці ділянки народний депутат отримав як подарунки або ж як спадок від людей, з якими не те що в родичів, навіть в приятелів Колихаєв ніколи не був.

Так як посада заступника голови Аграрного комітету вже нічим в його схемах допомогти не може – Колихаєв вирішив взяти планку вище і зазіхнути на пост мера обласного центру, навколо якого розташувалися його угіддя. Очевидно, що присмоктавшись до бюджету міста, Колихаєв планує знайти гроші на те, щоб продовжувати скуповувати землю, яку найближчим часом можуть почати офіційно розпродавати пайовики, розоривши його підприємства.

Щоб цього не допустити, Колихаєв навіть з чортом лисим готовий домовлятися. Тож недарма місцеві журналісти прозвали його “Сатаною Каховським” або “Гарненькою сатаною”. Паплюжні зв’язки його ніяк не бентежать. Як, наприклад, дружба з підозрюваним в організації нападу на активістку Катю Гандзюк екс-головою Херсонської облради Мангером. Мережу облетіло фото, на якому Мангер мило обіймається з картонною фігуркою Колихаєва, що рекламує кандидата. Але Колихаєв мовчить з цього приводу.

Це дає право вважати, що він розділяє політику свого друга – йти по трупах до своєї мети.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *