Червоненко: В Україні всім керує президент, якого відгороджують від реальної інформації

Екс-міністр транспорту України і народний депутат попередніх скликань Євген Червоненко прокоментував діяльність президента Володимира Зеленського, зазначивши, що його в парламенті відгороджують від реальної інформації.

Про це він розповів в ефірі на телеканалі НАШ.

“За мною біографія без кримінальних справ, серйозна біографія. Я менеджер, я говорю правду. Це незручно, але я про державні речі говорю людською мовою. Що відбувається в менеджменті у нас? У нас це навіть не поняття”, – зазначив він.

Червоненко наголосив, що, незважаючи на те, що Україна – це парламентсько-президентська республіка, тут усім керує президент, якого захищають від реальної інформації.

“Виходить трикутник, який катається на гранях і ніяк не може зупинитися. В мене у голові тільки – ви або хрест зніміть, або труси вдягніть. Ви визначтесь, ви з розумними, красивими? Має на право будь-яка модель. Я був за президентську, але це було до того, як на моїх очах абсолютно прогресивно європейського Ющенко, з яким я, будучи главою Держрезерву, зламав найстрашніше – взаємозаліки і бартер”, – підкреслив екс-міністр транспорту.

Як НАШ повідомляв раніше, екс-народний депутат Світлана Фабрикант заявила, що президент Володимир Зеленський сам не визначився, чого він хоче.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *