У Лондоні відбулася зустріч Зеленського і Джонсона: що обговорювали

У Лондоні відбулася зустріч президента України Володимира Зеленського і прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона, повідомляє прес-служба Офісу президента в четвер, 8 жовтня.

Повідомляється, що Зеленський ознайомив Джонсона з ситуацією на Донбасі і подякував за підтримку територіальної цілісності України.

На зустрічі сторони наголосили на важливості спільних дій у подоланні серйозних викликів пов’язаних з наслідками пандемії коронавірусу і глобальної кліматичного кризи. Зеленський зазначив, що Україна має потужності для масового виробництва і виготовлення вакцини від коронавірусу.

Також Зеленський розповів британському прем’єру про проекти та реформи, які впроваджує України для підняття економіки. Зокрема, він повідомив про Велике будівництво, інвестиційних нянь, а також про банківський закон і розвиток сільськогосподарської галузі.

“Україна відома як один з найбільших постачальників сільськогосподарської продукції в світі. У нас Великобританія зможе купувати сільськогосподарську продукцію високої якості за привабливими цінами”, – зазначив президент і запросив Джонсона відвідати Україну з офіційним візитом.

Як раніше повідомляв НАШ, Україна і Великобританія підписали угоду про партнерство і торгівлю. 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *