Політолог: Безвіз – це минуле Європи, нікуди ви не поїдете

Заслужений журналіст України, політичний експерт Володимир Кацман в прямому ефірі НАШого телеканалу заявив, що під час карантину безвізовий режим став не потрібен, так як майже всі країни закрили свої кордони.

“Наскільки вбили нам голову цей безвіз, ніби-то це якесь досягнення. Люди, прокиньтеся! Країни через карантин не просто закрили через коронавірус. В Єгипет чи Турцію (і тільки з тестом), ви більше нікуди не зможете поїхати! Всі країни зараз закриються. Це минули Європи. Країни зараз закрились. Я прихильник безвізу, нехай (люди, – ред.) їздять, і дивляться як треба жити і що таке Європа. Я не проти випити кави у Відні, там правда смачна кава”, – заявив він.

За його словами, у Швейцарії прийняли закон, яким за годину праці громадянину оплачується 27 швейцарських євро – це практично 30 доларів.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заявив, що безвізовому режиму України з Європейським союзом нічого не загрожує. Він також запевнив, що в України є всі критерії для збереження безвізу.

Як повідомляв НАШ раніше, в українських лікарнях є в наявності більше 4 000 апаратів ШВЛ.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *