Місць немає: у харківських лікарнях не вистачає місць для хворих на Covid-19

У Харкові не вистачає місць в лікарнях, де лікують хворих на коронавірус.

Подробиці розповіла НАШ кореспондент Мар’ям Сатуєва.

За її словами, Харків майже щодня б’є всеукраїнські антирекорди. Добовий приріст був 687 осіб, вчора, 8 жовтня — 576 діагнозів. Наразі регіоні найгірша динаміка розповсюдження інфекції. В регіоні працює обласна інфекційна лікарня, і Чорнобильський диспансер, дитяча інфекційка, 13, 17, 18 і 25 міські лікарні. Однак, навіть вони вже не справляються.

Слід сказати, що є дефіцит персоналу – лікарі та медсестри побоюються працювати з хворими на Covid-19, тому пишуть заяви про звільнення.

“Заповненість увесь час 100%, але йде динамічна зміна людей. Одного виписали, тут же поклали на це ліжко іншу людину. Є навіть така ситуація, коли люди може трохи почекати в приймальному відділенні поки випишеться і поїде додому та людина, яка лежить на ліжку”, – зазначила заступниця мера з питань охорони здоров’ Світлана Горбунова-Рубан.

Варто зазначити, що багато харків’ян нехтують правилами карантину.

Нагадаємо, станом на ранок, 9 жовтня, в Україні зафіксували 250 538 людей з COVID-19. За минулу добу – 5 804. Найбільше нових випадків зараження зареєстрували у Харківській області (+630), Києві (+567), Одеській області (+403), Тернопільській області (+305), Хмельницькій області (+330), Донецькій області (+254), Полтавській області (+236).

Як повідомляв НАШ раніше, у світі зафіксували новий добовий “рекорд” по коронавірусу.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *