Сидоренко: “ОПЗЖ” використовує брудні технології проти Кернеса

Директор департаменту у справах інформації та зв’язків із громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко спростував інформацію екс-депутата Харківської ради Анатолія Родзинського про нібіто поганий стан здоров’я міського голови Геннадія Кернеса. 

Деталі він розповів в ефірі НАШого телеканалу. 

“Анатолій Родзинський ще вчора під стінами міської ради давал прес-конференцію каналам, які асоціюються з партією “ОПЗЖ”, і там він казав, що в нього є інформація з “Шаріте”. Ну, з ним би в “Шаріте” ніхто не розмовляв. Він нікому не сват і навіть не собачка діючого мера, щоб йому давали якусь інформацію про стан Геннадія Кернеса”, – поінформував він. 

Також Сидоренко спростував слова Родзинського про нібито про поганий стан здор’я Кернеса. 

“Ніякого інсульту немає, ніякої втрати мови немає в Кернеса. У нас є лист, який підписав один із професорів клініки “Шаріте”, де він сказав, що Геннадій Кернес робить великі кроки на оздоровлення, і що лікарі очікують на повне його одужання”, – наголосив Юрій Сидоренко. 

За словами лікарів, Кернес невдовзі має повернутися до Харкова, але точної дати поки що не називають. 

“Це дійсно ми сприймаємо як політичну брудну технологію, яка спрямована на те, щоб натягнути голоси на кандидата, який не проходить у чесній боротьбі з Геннадієм Кернесом. Це ще для одного члену “ОПЗЖ” Олександра Фельдмана. Ми знали про те, що ця карта буде в такий брудний спосіб розігруватися за два тижні перед виборами”, – додав Сидоренко. 

Як НАШ повідомляв раніше, у Харкові люди з цукровим діабетом не можуть отримати ні інсулін, ні рецепт на нього.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *