Богомолець: У найближчі дні-тижні в Україні кількість хворих Covid-19 буде понад 10 000

Народний депутат VIII скликання Ольга Богомолець закликала на найближчі два тижні заборонити в Україні проводити масові заходи, а школярів та студентів перевести на дистанційне навчання у зв’язку великою кількістю зафіксованих хворих Covid-19. 

Про це вона розповіла в ефірі НАШого телеканалу. 

“Текст, який я підготувала, він пов’язаний з тим, що я намагаюсь підказати владі, що їй потрібно зробити, аби уникнути знову повного локдауну. Я вважаю, що ті 10 000, можливо, вони вже є. По-перше, не всім тест показує наявність коронавірусу, хто хворий. Є як позитивні, так і негативні помилкові результати. Враховуючи, скільки часу деякі люди чекають на аналіз, я не виключаю, що в нас вже є 10 000. Єдине, в них просто не стоїть ще діагноз”, – наголосила вона. 

За словами Богомолець, найближчими днями-тижнями в Україні кількість хворих Covid-19 буде понад 10 тисяч, після чого відкриють нові лікарні в павільйонах, виставкових центрах, але наразі не вистачає медперсоналу. 

“Треба заборонити масові заходи по всій країні. Заборонити! Під кримінальну відповідальність. Навіть Нобелівську премію вручали онлайн. Я за те, щоб зараз студенти та школярі, не дитячі садочки, були переведені на дистанційне навчання на два тижні”, – підкреслила екс-нардеп. 

Як НАШ повідомляв раніше, лікар-інфекціоніст Віктор Петров розповів про ситуацію з коронавірусом на Закарпатті.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *