Українці зможуть безкоштовно здавати тести на СOVID-19 у приватних лабораторіях

Кабінет Міністрів виділив 260 млн 889 тисяч гривень лабораторним центрам для протидії COVID-19.

Про це на засіданні КМУ заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Так, загальна сума коштів, яку пропонується спрямувати лабораторним центрам, становить 260 млн 889 тисяч гривень. 

“Зазначені бюджетні кошти пропонується виділити шляхом перерозподілу виділених коштів на закупівлю засобів індивідуального захисту для покриття потреби закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з коронавірусом, у результаті економії, яка утворилась унаслідок процесу закупівлі”, – наголосив Степанов.

Також він зазначив, що запропоновано внести зміни до постанови Кабміну, додатково виділивши лабораторним центрам, що належать до сфери управління МОЗ, бюджетні кошти на суму 100 млн гривень на закупівлю послуг з проведення лабораторних досліджень та тестування методом ПЛР на коронавірус у закладах охорони здоров’я, незалежно від форм власності. 

За його словами, відтак приватні лабораторії включають до процесу тестування саме для того, щоб це було безкоштовно для громадян України.

Як НАШ повідомляв раніше, екс-нардеп Ольга Богомолець закликала на найближчі два тижні заборонити в Україні проводити масові заходи, а школярів та студентів перевести на дистанційне навчання у зв’язку великою кількістю зафіксованих хворих Covid-19.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *