Мураєв: Ніхто б не анексував Крим, якби не говорили, що там буде стояти флот НАТО

Народний депутат попередній скликань, лідер партії “НАШІ” Євген Мураєв заявив, що противник не став би анексувати Крим, якби не було спекуляцій на входження військ НАТО на півострів.

Про це він розповів в ефірі на телеканалі НАШ.

“Хто заклав всі кримські міста? Українці або вони все-таки будувалися при Російської імперії? Коли ми отримали Крим? В 1954 році. Коли ми отримували Незалежність і брали декларацію про суверенітет, підписували міжнародні договори, Крим став автономною республікою, з огляду на той факт, що там буде знаходитися російський флот. Якщо подивитися історію, він все життя там був”, – зазначив політик.

Мураєв також зазначив, що якби не було спекуляцій про те, що на півострові буде стояти флот НАТО, ніхто б Крим не анексував.

“Це була бездарна дипломатична політика, шалена свобода, яка бігала по парламенту і вимагала денонсацію харківських угод, мовляв, американці будуть платити 100 млн за оренду”, – підкреслив Євген Мураєв.

Як НАШ повідомляв раніше, лідер партії “НАШІ” Євген Мураєв прокоментував кадрові зміни в Тристоронньої контактній групі по Донбасу.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *