Українці на місцевих виборах не зможуть користуватися документами через “Дію”, – ЦВК

В Україні в день місцевих виборів, 25 жовтня, українцям не вдасться отримати бюлетені для голосування за допомогою електронних документів в додатку “Дія”. У більшості виборчих комісій просто не буде відповідного обладнання, щоб перевірити такий паспорт.

Про це повідомила секретар ЦВК Олена Гатаулліна у Facebook.

Зазначається, що наразі у дільничних виборчкомів немає пристроїв для перевірки паспорта у додатку “Дія”, тому в день виборів на дільниці потрібно буде йти з паспортом у вигляді книги або ID-картки.

“Пред’явити паспорт для отримання бюлетеня в додатку “Дія” можна буде тільки за умови наявності у ДВК технічних пристроїв, за допомогою яких можна перевірити такий паспорт, станом на зараз у ДВК таких пристроїв немає”, – написала Гатаулліна.

Також для видачі бюлетеня виборцю доведеться зняти маску, щоб члени виборчкому могли встановити особистість. Крім того, якщо в паспорті немає вчасно вклеєного фото в 25 або 45 років, проголосувати все одно можна буде.

Як НАШ повідомляв раніше, Міністерство цифровий трансформації України презентувало нові цифрові сервіси та документи в додатку “Дія”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *